Czytanie łączy pokolenia

„Czytanie łączy pokolenia” to hasło przewodnie tegorocznego Tygodnia Bibliotek. W ramach jego obchodów nauczyciele bibliotekarze zaprosili uczniów i nauczycieli do wspólnej zabawy. 13 maja drużyny uczniów i nauczycieli spotkały się w świetlicy szkolnej na turnieju, którego motywem przewodnim była książka. Turniej miał pokazać, że istnieją teksty książek, które znane są zarówno starszemu, jak i młodszemu pokoleniu. Rywalizacja była bardzo zacięta, ale nie było ani zwycięzców, ani przegranych. Członkowie drużyn podzielili się cukierkami, które były przyznawane za poszczególne konkurencje zamiast punktów.

01 01
01 01
01 01

V Liceum Ogólnokształcące
im. Krzysztofa Kieślowskiego
w Zielonej Górze

ul. Zachodnia 63
65-552 Zielona Góra
tel. 68 470 70 10

KLASY GIMNAZJALNE

logoG7

Ostatnia aktualizacja:
6.06.2018 r.

Jesteś tutaj: Start Szkolne graffiti Archiwum Archiwum 2013/2014 Czytanie łączy pokolenia