Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Literackim!

01Hanna Mądry z kl. 3 e zdobyła wyróżnienie w XXX Międzynarodowym Konkursie Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży Gimnazjalnej organizowanym przez Gimnazjum nr 2 im. ks. Jana Twardowskiego w Słupsku pod patronatem Prezydenta Miasta Macieja Kobylińskiego.

W tym roku na jubileuszową edycję wpłynęło ponad 6000 zestawów utworów z 438 szkół z całej Polski oraz z USA, Niemiec, Litwy i Turcji. Tym bardziej cieszy fakt, że uwagę jury zwrócił wiersz trzecioklasistki zaczynający się od słów: „Jestem jak mała kropka na białej kartce...”.

Nagrodzone i wyróżnione prace zostały opublikowane w tomiku pt. „Piórem poznaję siebie”. Młodzi literaci dostali na pamiątkę wybór najlepszych tekstów nadesłanych na konkurs w latach 1984 - 2014.

Haniu, gratulujemy Ci talentu poetyckiego, wyobraźni oraz wrażliwości, a także życzymy powodzenia w kolejnych zmaganiach twórczych.

Członkowie grupy literackiej wraz z opiekunem


32 33

V Liceum Ogólnokształcące
im. Krzysztofa Kieślowskiego
w Zielonej Górze

ul. Zachodnia 63
65-552 Zielona Góra
tel. 68 470 70 10

KLASY GIMNAZJALNE

logoG7

Ostatnia aktualizacja:
6.06.2018 r.

Jesteś tutaj: Start Szkolne graffiti Archiwum Archiwum 2013/2014 Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Literackim!