Sukces naszych uczniów w Międzyszkolnym Konkursie Informatycznym "Lekcje zwykle i niezwykłe"

Celem konkursu było promowanie uczniów wykazujących zainteresowanie tematyką technologii informacyjnej i przedmiotami matematyczno-przyrodniczymi. Zadanie uczniów polegało nawykonaniu prezentacji multimedialnej za pomocą programu z pakietu MS Office (Power Point), Open Office lub Prezi przedstawiającej zastosowanie przyrody, fizyki, geografii i chemii w dowolnej dziedzinie życia, łączącej treści z przedmiotów przyrodniczych z technologią informacyjną. Tak przygotowany materiał będzie wykorzystywany przez nauczycieli jako materiał dydaktyczny. Prace wykonane przez uczniów oceniane były przez doradców metodycznych oraz nauczycieli w zakresie informatyki, fizyki, geografii i chemii.

Uroczyste ogłoszenie wyników konkursu połączone z prezentacją najlepszych prac odbyło się 4 czerwca 2014 r.

II miejsce w kategorii uczniów gimnazjów otrzymał Paweł Iwanowski z klasy II F, za prezentację pt. „Wycieczka rowerowa po Zielonej Górze”. W konkursie wyróżniono pracę Mateusza Kwitowskiego z klasy II f pt. „Najatrakcyjniejsze miejsca Ziemi Lubuskiej”.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.


01 01
01 01
01 01
01
p01 p01 p01
p01 p01 p01 p01

V Liceum Ogólnokształcące
im. Krzysztofa Kieślowskiego
w Zielonej Górze

ul. Zachodnia 63
65-552 Zielona Góra
tel. 68 470 70 10

KLASY GIMNAZJALNE

logoG7

Ostatnia aktualizacja:
6.06.2018 r.

Jesteś tutaj: Start Szkolne graffiti Archiwum Archiwum 2013/2014 Sukces naszych uczniów w Międzyszkolnym Konkursie Informatycznym "Lekcje zwykle i niezwykłe"