Pierwszy dzwonek już za nami!

List Rzecznika Praw Dziecka z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2013/2014

Wakacje dobiegły końca i pora powrócić do szkoły. Mam nadzieję, że przez dwa miesiące beztroskiej zabawy odpoczęliście i zgromadziliście siły na cały rok nauki.

Pierwszy dzwonek już za nami! Pierwszy dzwonek już za nami! Pierwszy dzwonek już za nami! Pierwszy dzwonek już za nami! Pierwszy dzwonek już za nami! Pierwszy dzwonek już za nami! Pierwszy dzwonek już za nami! Pierwszy dzwonek już za nami! Pierwszy dzwonek już za nami! Pierwszy dzwonek już za nami! Pierwszy dzwonek już za nami! Pierwszy dzwonek już za nami! Pierwszy dzwonek już za nami! Pierwszy dzwonek już za nami! Pierwszy dzwonek już za nami! Pierwszy dzwonek już za nami! Pierwszy dzwonek już za nami! Pierwszy dzwonek już za nami! Pierwszy dzwonek już za nami! Pierwszy dzwonek już za nami! Pierwszy dzwonek już za nami! Pierwszy dzwonek już za nami! Pierwszy dzwonek już za nami! Pierwszy dzwonek już za nami! Pierwszy dzwonek już za nami! Pierwszy dzwonek już za nami! Pierwszy dzwonek już za nami! Pierwszy dzwonek już za nami! Pierwszy dzwonek już za nami! Pierwszy dzwonek już za nami! Pierwszy dzwonek już za nami! Pierwszy dzwonek już za nami! Pierwszy dzwonek już za nami! Pierwszy dzwonek już za nami! Pierwszy dzwonek już za nami! Pierwszy dzwonek już za nami! Pierwszy dzwonek już za nami! Pierwszy dzwonek już za nami! Pierwszy dzwonek już za nami! Pierwszy dzwonek już za nami! Pierwszy dzwonek już za nami! Pierwszy dzwonek już za nami! Pierwszy dzwonek już za nami! Pierwszy dzwonek już za nami! Pierwszy dzwonek już za nami!

Jesteś tutaj: Start Szkolne graffiti Archiwum Archiwum 2013/2014 Pierwszy dzwonek już za nami!