Drodzy Rodzice, Uczniowie i Wychowawcy!

logo

 


Polski Czerwony Krzyż organizuje akcję pt. „Wyprawka dla Żaka”.

Celem przedsięwzięcia jest wyposażenie potrzebujących dzieci w wyprawki szkolne. Adresatami kampanii są uczniowie szkół podstawowych i gimnazjalnych pochodzący z rodzin, które borykają się z problemami materialnymi. Wystarczy, że każdy uczeń przyniesie kilka przyborów szkolnych, znajdujących się na poniższej liście. Można także dodać coś od siebie! Artykuły zebrane przez klasę należy dostarczyć do 19 września 2013 r. do świetlicy szkolnej.

Lista przyborów szkolnych: tornister, piórnik, zeszyty w linię, w kratkę, gładkie, gruba kartonowa teczka z rączką lub papierowa teczka z gumką, blok rysunkowy, blok techniczny biały i kolorowy; papier kolorowy, nożyczki, klej w sztyfcie, pędzle, farbki plakatowe, plastelina, kredki świecowe i ołówkowe, miękkie ołówki, temperówka, linijka, kolorowe długopisy lub cienkopisy, gumka do ścierania, kolorowa bibuła itp.

Liczymy na Waszą pomoc!

Koordynatorzy akcji: A. Łada, M. Wojtyła, M. Czajka

V Liceum Ogólnokształcące
im. Krzysztofa Kieślowskiego
w Zielonej Górze

ul. Zachodnia 63
65-552 Zielona Góra
tel. 68 470 70 10

KLASY GIMNAZJALNE

logoG7

Ostatnia aktualizacja:
6.06.2018 r.

Jesteś tutaj: Start Szkolne graffiti Archiwum Archiwum 2013/2014 Wyprawka dla Żaka