Sukces młodych fotografów

01 Rok szkolny rozpoczął się zaledwie miesiąc temu, a na koncie naszych gimnazjalistów pojawiły się już sukcesy i osiągnięcia. Pierwsze miejsce w konkursie fotograficznym Zabytki Zielonej Góry zorganizowanym z okazji 50-lecia PBO zajął Michał Krzemiński z klasy 2b. Nagrodę w postaci bonu do Media Marktu otrzymał za oryginalne, pomysłowe i precyzyjnie sfotografowanie zamku w Zatoniu. Wyróżnienie w tym samym konkursie przypadło w udziale jego młodszemu koledze, uczniowi klasy 1b, Łukaszowi Gądkowi. Za uwiecznienie Zielonogórskiej Filharmonii otrzymał on w nagrodę album z zabytkami województwa.
Młodym fotografom gratulujemy i liczymy na kolejne sukcesy naszych uczniów!
02 02
02 02

V Liceum Ogólnokształcące
im. Krzysztofa Kieślowskiego
w Zielonej Górze

ul. Zachodnia 63
65-552 Zielona Góra
tel. 68 470 70 10

KLASY GIMNAZJALNE

logoG7

Ostatnia aktualizacja:
6.06.2018 r.

Jesteś tutaj: Start Szkolne graffiti Archiwum Archiwum 2013/2014 Sukces młodych fotografów