Psu na budę 2013

Rusza kolejna edycja "Psu na budę"! W Zielonej Górze i najbliższej okolicy to już X akcja zbierania karmy i akcesoriów (jak koce, smycze, obroże) potrzebnych zwierzętom w Schronisku. Jak co roku skupiamy się szczególnie na tym, co pomoże przetrwać zimę w schronisku. Apelujemy o karmę suchą i mokrą typu junior, typu senior i karmę specjalistyczną (np. hepatic) - zarówno dla psów jak i kotów. O długie smycze, porządne mocne obróżki i szelki. Prosimy o koce: nie muszą być nowe - dla naszych zwierzaków liczy się ciepło jakie dają, a nie ich piękny wygląd. Nie zbieramy zabawek, poduszek i kołder z puchem.

01

V Liceum Ogólnokształcące
im. Krzysztofa Kieślowskiego
w Zielonej Górze

ul. Zachodnia 63
65-552 Zielona Góra
tel. 68 470 70 10

KLASY GIMNAZJALNE

logoG7

Ostatnia aktualizacja:
6.06.2018 r.

Jesteś tutaj: Start Szkolne graffiti Archiwum Archiwum 2013/2014 Psu na budę 2013