Stop dopalaczom. Lekcja z policjantkami.

We czwartek (24 października) gościliśmy w szkole policjantki - podinsp. Wiolettę Sokołowską i st. sierż. Małgorzatę Nitecką - z Zespołu ds. Prewencji Kryminalnej Nieletnich i Patologii zielonogórskiej KMP. Celem spotkania, na które zaproszono uczniów klas drugich, było uświadomienie młodzieży zgubnych skutków zażywania narkotyków, głównie tzw. dopalaczy. Gimnazjaliści mogli obejrzeć film pokazujący, do czego prowadzi stosowanie tych środków psychoaktywnych. Dowiedzieli się oni także, jakie sankcje grożą młodzieży w wieku gimnazjalnym za złamanie polskiego prawa, w tym za posiadanie lub zażywanie narkotyków.

P. Ćwik


01 01
01 01

V Liceum Ogólnokształcące
im. Krzysztofa Kieślowskiego
w Zielonej Górze

ul. Zachodnia 63
65-552 Zielona Góra
tel. 68 470 70 10

KLASY GIMNAZJALNE

logoG7

Ostatnia aktualizacja:
6.06.2018 r.

Jesteś tutaj: Start Szkolne graffiti Archiwum Archiwum 2013/2014 Stop dopalaczom. Lekcja z policjantkami.