120 powodów do uśmiechu dla małej Oliwii!

Niedziela, 27-go października była niezwykłym dniem dla małej Oliwki Gandeckiej, chorującej na białaczkę. Obchodziła ona wówczas swoje 6-ste urodziny. Jednym z jej największych obok zdrowia marzeń było otrzymanie jak największej liczby kartek urodzinowych.

Akcja nagłośniona przez media dotarła także i do naszej szkoły. Na apel umieszczony na stronie internetowej gimnazjum oraz na tablicy ogłoszeń odpowiedziało ponad 120 uczniów naszej szkoły. Kartki były przeróżne. Wiele z nich młodzież wykonała samodzielnie, ozdabiając je kolorowymi rysunkami oraz naklejkami. Każda zawierała jednak przede wszystkim płynące z głębi serca życzenia zdrowia i spełnienia marzeń. Znaleźli się i tacy, którzy postanowili ofiarować małej dziewczynce upominki, np. lalkę Barbie, puzzle czy kubek z ukochanymi lalkami Monster High. Oliwka otrzymała życzenia do rąk własnych dokładnie w dniu swoich urodzin. Była bardzo szczęśliwa i uśmiechnięta, odbierając dwie wypełnione po brzegi torby z życzeniami i prezentami. Dziękuję wszystkim uczniom oraz nauczycielom, którzy, włączając się do akcji, pokazali jak wielkie mają serca.

P.Ćwik

06
07 07
07 07
07 07

V Liceum Ogólnokształcące
im. Krzysztofa Kieślowskiego
w Zielonej Górze

ul. Zachodnia 63
65-552 Zielona Góra
tel. 68 470 70 10

KLASY GIMNAZJALNE

logoG7

Ostatnia aktualizacja:
6.06.2018 r.

Jesteś tutaj: Start Szkolne graffiti Archiwum Archiwum 2013/2014 120 powodów do uśmiechu dla małej Oliwii!