Gimnazjum nr 7 jedną z najlepszych szkół w Lubuskiem!

11 października br. przedstawiciele najlepszych szkół w regionie spotkali się w Lubuskim Urzędzie Wojewódzkim w Gorzowie Wielkopolskim. Na zaproszenie wojewody Jerzego Ostroucha odpowiedziało 17 Dyrektorów placówek zajmujących najwyższe miejsca rankingowe w Lubuskiem. Znalazło się wśród nich Gimnazjum nr 7 w Zielonej Górze, reprezentowane m.in. przez Panią Dyrektor Lidię Kocąkę oraz Panią Wicedyrektor Annę Jarmolińską-Tertel. Powodem spotkania była chęć podziękowania nauczycielom, uczniom oraz ich rodzicom za to, że dzięki ich pracy wyniki egzaminów wieńczących naukę w szkołach są bardzo wysokie i pozwalają patrzeć z nadzieją na przyszłości województwa lubuskiego. Wyróżnione szkoły otrzymały z rąk wojewody pamiątkowe dyplomy, książki oraz gadżety.

01 01
01 01

V Liceum Ogólnokształcące
im. Krzysztofa Kieślowskiego
w Zielonej Górze

ul. Zachodnia 63
65-552 Zielona Góra
tel. 68 470 70 10

KLASY GIMNAZJALNE

logoG7

Ostatnia aktualizacja:
6.06.2018 r.

Jesteś tutaj: Start Szkolne graffiti Archiwum Archiwum 2013/2014 Gimnazjum nr 7 jedną z najlepszych szkół w Lubuskiem!