Szanowni Wychowawcy!
Drodzy Uczniowie!
d zyczliwosci1

Z okazji Dnia Życzliwości chcemy, podobnie jak w poprzednim roku, uhonorować najbardziej życzliwych uczniów oraz pracowników Gimnazjum nr 7.

W związku z tym prosimy wszystkie klasy o przeprowadzenie na godzinach wychowawczych głosowania i wytypowanie ze swojego grona jednej życzliwej osoby, a także wskazanie życzliwego pracownika szkoły (niekoniecznie nauczyciela).

Wyniki wyborów należy przekazać wychowawcy świetlicy lub opiekunom SU do 18.11.2013 r.

Uroczyste ogłoszenie grona laureatów i wręczenie nagród odbędzie się 21.11.2013 na długiej przerwie w świetlicy.

Przypominamy, że osoba życzliwa to taka, która:
  • jest otwarta, uprzejma i serdeczna w stosunku do innych,
  • nie wywyższa się,
  • posiada umiejętność przyjaznego komunikowania się z otoczeniem,
  • lubi pomagać potrzebującym,
  • często się uśmiecha itp.

Zachęcamy również, aby 21.11.2013 każdy uczeń:

• przyniósł do szkoły „uśmiech na twarzy”,
  • założył biały element stroju podkreślający ważność tego święta,
  • miał umieszczony w widocznym miejscu emotikon wyrażający życzliwość ☺,
  • podzielił się „uśmiechem” na przerwach z rówieśnikami, nauczycielami i innymi pracownikami placówki.

Pragniemy w ten sposób pokazać, że ważne jest dla nas okazywanie serdeczności oraz uprzejme zachowanie na co dzień.

Serdecznie zapraszamy całą społeczność do udziału w kampanii promującej życzliwość!

Członkowie SU i Szkolnego Koła PCK

d zyczliwosci2

Jesteś tutaj: Start Szkolne graffiti Archiwum Archiwum 2013/2014 Obchody Dnia Życzliwości w Gimnazjum nr 7 im. UNICEF w Zielonej Górze - zadania dla klas I - III