Pokaz futbolu amerykańskiego oraz cheerleadingu

W imieniu drużyny Dragons Zielona Góra  serdecznie zapraszamy na pokaz futbolu amerykańskiego oraz cheerleadingu organizowany przez naszą drużynę, który odbędzie się w ramach Dni Kultury Amerykańskiej, których organizatorem jest Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. C.Norwida w Zielonej Górze.

Pokaz składać się będzie z trzech części. Podczas pierwszej zawodnicy Dragons Zielona Góra przedstawią krótką historię futbolu amerykańskiego w Polce oraz w Zielonej Górze, a następnie zaprezentują swoje umiejętności sportowe. Kolejną częścią naszego występu będzie pokaz cheerleadingu akrobatycznego przygotowanego przez grupę Dragons Acrobatics.

Gościem specjalnym naszego pokazu będzie Ambasador Stanów Zjednoczonych na Polskę, Pan Stephen Mull, który popiera inicjatywę drużyny KFA Dragons Zielona Góra w działaniach edukacyjnych prowadzonych na terenie Zielonej Góry.

Pokaz ten odbędzie się w dniu 22.11.2013 (piątek) o godzinie 15:00 na hali sportowej Liceum Ogólnokształcącego nr 7 przy ul. Wazów 76.


 

V Liceum Ogólnokształcące
im. Krzysztofa Kieślowskiego
w Zielonej Górze

ul. Zachodnia 63
65-552 Zielona Góra
tel. 68 470 70 10

KLASY GIMNAZJALNE

logoG7

Ostatnia aktualizacja:
6.06.2018 r.

Jesteś tutaj: Start Szkolne graffiti Archiwum Archiwum 2013/2014 Pokaz futbolu amerykańskiego oraz cheerleadingu