Inicjatywa lokalna - promocja języka niemieckiego w naszym regionie

Klasa 3C pod opieką pani Barbary Maliny i pani Magdaleny Nowakowskiej od maja pracowała nad projektem "Inicjatywa lokalna - promocja języka niemieckiego w naszym regionie". Projekt ten organizowany jest przy współpracy ze Stowarzyszeniem im. Stefana Batorego oraz przy wsparciu Urzędu Miasta Zielona Góra. Zasadniczym celem było zorganizowanie cyklu lekcji języka niemieckiego i krótkich form scenicznych, które pokazać miały, że nauka języka niemieckiego może być przyjemna.

3.12.2013 roku odwiedziliśmy Publiczną Szkołę Podstawową nr 2 im. Marii Konopnickiej z Oddziałami Integracyjnymi w Nowej Soli, z którą chcemy podjąć dłuższą współpracę i mamy już nowe pomysły, którymi jeszcze Was zaskoczymy....

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas!

02 02
02 02
02 02

V Liceum Ogólnokształcące
im. Krzysztofa Kieślowskiego
w Zielonej Górze

ul. Zachodnia 63
65-552 Zielona Góra
tel. 68 470 70 10

KLASY GIMNAZJALNE

logoG7

Ostatnia aktualizacja:
6.06.2018 r.

Jesteś tutaj: Start Szkolne graffiti Archiwum Archiwum 2013/2014 Inicjatywa lokalna - promocja języka niemieckiego w naszym regionie