Podsumowanie akcji „Psu na budę”!

21 listopada 2013 r. przyjmowaliśmy nietypowych gości. Odwiedził nas piesek Imbir wraz ze swoją opiekunką ze Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Zielonej Górze. Podczas spotkania uzyskaliśmy wiele ciekawych informacji na temat opieki nad zwierzętami, zasad adopcji i pracy na rzecz schroniska.

Mieliśmy też okazję poznać bliżej nowego podopiecznego. Wydawał się trochę nieśmiały, ale okazał się bardzo kontaktowy i nie odmawiał głaskania.

Na koniec przekazaliśmy naszym gościom koce, kołdry oraz inne artykuły niezbędne do przygotowania legowisk zwierzaków na zimę, a także zebrane przez uczniów pieniądze (136 zł), które zostaną przeznaczone na badania i leki dla Imbira.

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w akcję „Psu na budę”.
Jak zwykle mogliśmy na Was liczyć! To dzięki Waszej wrażliwości zwierzęta łatwiej zniosą zimowe chłody w przytulisku, a Imbir dostanie szansę na powrót do zdrowia.

Zachęcamy do udziału w innych akcjach na rzecz bezdomnych psów i kotów przebywających w schronisku. Więcej informacji można znaleźć na stronie http://schronisko.avx.pl/wolontariat.

Wolontariusze wraz z opiekunami

Jesteś tutaj: Start Szkolne graffiti Archiwum Archiwum 2013/2014 Podsumowanie akcji „Psu na budę”!