Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym - Pozdrowienia dla Afryki

Konkurs na najbardziej oryginalną kartkę pocztową od młodzieży z Polski dla dzieci z Sierra Leone wraz z życzeniami lub pozdrowieniami.
plakat 1 plakat 2
Kryteria:
 • Tematyka - dowolna (nie tylko świąteczna)
 • Technika plastyczna – dowolna
 • Format – max A4
 • Tekst - w formie pozdrowień, życzeń lub wiersza
 • Termin oddawania prac – 24.01.2014
 • Miejsce – świetlica szkolna
 • Organizator: Polski Komitet Narodowy UNICEF
Nagrodzone zostaną 3 najładniejsze pocztówki, które wezmą udział w konkursie ogólnopolskim.

Wychowawca świetlicy i opiekunowie SU


Pocztówka do Afryki

 1. Moc pozdrowień – każda placówka, która przeprowadzi kampanię „Gwiazdka dla Afryki” może wziąć udział w konkursie na projekt najbardziej oryginalnej kartki z pozdrowieniami dla rówieśników w Sierra Leona.
 2. Konkurs - w ramach akcji uczniowie mogą własnoręcznie zaprojektować i wykonać kartki, które chcieliby wysłać swoim rówieśnikom w Sierra Leone. Kartki mogą być wykonane dowolną techniką plastyczną. Napiszcie na nich pozdrowienia, np. w formie wierszyka, rymowanki, kilku miłych zdań. Czekamy na Wasze najciekawsze projekty.
 3. Jak to zrobić? – każda szkoła, która zarejestrowała się do udziału w projekcie, może wziąć udział w konkursie. Kartki możecie przygotowywać indywidualnie bądź w zespołach, ale do konkursu mogą zostać zgłoszone maksymalnie 3 projekty z każdej placówki! Przed przystąpieniem do konkursu zapoznajcie się koniecznie z Regulaminem Konkursu. Na Wasze prace czekamy do 31 stycznia 2014 roku.
 4. Kartki – pamiętajcie, by Wasze prace spełniały wszystkie wymogi zawarte w regulaminie. Przy ocenie kartek będziemy się kierować oryginalnością projektu graficznego i samego tekstu pozdrowień. Wysyłając prace konkursowe nie zapomnijcie dołączyć do nich oświadczenia o zgodzie na ewentualną publikację kartek wraz z podpisem w Albumie.
 5. Album – wybrane przez jury konkursu pocztówki zostaną zamieszczone w specjalnie przygotowanym, pamiątkowym albumie. Album ten będzie symbolizował wrażliwość polskich uczniów na problemy dzieci w krajach rozwijających się.

Regulamin konkursu w formacie pdf

V Liceum Ogólnokształcące
im. Krzysztofa Kieślowskiego
w Zielonej Górze

ul. Zachodnia 63
65-552 Zielona Góra
tel. 68 470 70 10

KLASY GIMNAZJALNE

logoG7

Ostatnia aktualizacja:
6.06.2018 r.

Jesteś tutaj: Start Szkolne graffiti Archiwum Archiwum 2013/2014 Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym - Pozdrowienia dla Afryki