Pierwsze miejsce w zielonogórskiej Gimnazjadzie!

Wielkim sukcesem dla naszej szkoły zakończyła się ósma już edycja turnieju szkół gimnazjalnych zwanego Gimnazjadą. Pomysłodawcą konkursu o charakterze profilaktycznym jest prof. Grażyna Miłkowska z Uniwersytetu Zielonogórskiego. Jego celem ma być wspieranie rozwoju emocjonalnego i społecznego uczniów a także ich umiejętności interpersonalnych. Na wynik konkursu miały wpływ rezultaty z poszczególnych etapów rozgrywanych na przestrzeni całego roku w niemal wszystkich gimnazjach naszego miasta. Wśród dyscyplin, w których zmierzyli się w tym roku nasi uczniowie były m.in. : jazda na rowerze, znajomość przepisów ruchu drogowego, pierwsza pomoc, przedstawienia profilaktyczne, recytacja, śpiew, taniec czy, zorganizowany przez naszą szkołę, marszobieg. Finał współzawodnictwa miał miejsce pod koniec grudnia w auli Uniwersytetu Zielonogórskiego. Gimnazjum nr 7 za zajęcie pierwszego miejsca w zielonogórskiej Gimnazjadzie otrzymało z rąk wiceprezydent miasta Wiolety Haręźlak nagrodę pieniężną w wysokości 2000 zł oraz puchar.

02

Kolejna edycja konkursu zaczyna się już wiosną. Wszystkim uczniom i nauczycielom, którzy przyczynili się do tak wielkiego sukcesu dziękujemy i gratulujemy!

P. Ćwik

01 03

 

V Liceum Ogólnokształcące
im. Krzysztofa Kieślowskiego
w Zielonej Górze

ul. Zachodnia 63
65-552 Zielona Góra
tel. 68 470 70 10

KLASY GIMNAZJALNE

logoG7

Ostatnia aktualizacja:
6.06.2018 r.

Jesteś tutaj: Start Szkolne graffiti Archiwum Archiwum 2013/2014 Pierwsze miejsce w zielonogórskiej Gimnazjadzie!