Konkurs na najpiękniejszą szopkę bożonarodzeniową rozstrzygnięty!

15 grudnia 2013 roku w kościele pod wezwaniem Ducha Świętego rozstrzygnięty został miejski konkurs na najładniejszą szopkę bożonarodzeniową pod patronatem Jego Ekscelencji biskupa dr. Stefana Regmunta. W konkursie wzięło udział kilkudziesięciu uczestników z zielonogórskich szkół różnych szczebli. Miło nam donieść, że I miejsce w kategorii gimnazjalistów zajął nasz uczeń Artur Pieńkowski z III f. Kunszt autora doceniony został nagrodą pieniężną. Warto podkreślić że Artur postanowił podzielić się nagrodą i jej część przeznaczył na dofinansowanie szkolnej wycieczki jednemu z uczniów z naszej szkoły.

SŁOWA UZNANIA!!!

Więcej zdjęć na stronie http://www.pcem.pl/galeria/5-grudnia/

Jesteś tutaj: Start Szkolne graffiti Archiwum Archiwum 2013/2014 Konkurs na najpiękniejszą szopkę rozstrzygnięty