logo

Jak już wcześniej wspominaliśmy, uczniowie naszego gimnazjum Kinga Patyk, Paweł Skibiński i Sergiusz Opaliński pod opieką Pani Barbary Maliny stworzyli spot na konkurs "Nakręć się na wybory!" ogłoszony przez Komisję Europejską - Przedstawicielstwo w Polsce. Film ma zachęcać do głosowania w wyborach do Parlamentu Europejskiego 25 maja 2014 r. Siódemkowicze nie ograniczyli się tylko do tego konkursu.

Stworzyli akcję profrekfencyjną #dlaEUROPY, która już niedługo zacznie prężnie działać w internecie i usłyszymy o niej pewnie jeszcze nie raz. Akcja została zauważona przez lubuskie media takie jak TVP Gorzów, RTV Lubuska, czy Radio Zielona Góra. Wkrótce również ukaże się artykuł w Gazecie Lubuskiej o naszych gimnazjalistach. Ich działania możecie śledzić na stronie www.dlaeuropy.tk , facebooku, ale szczególnie na twitterze, gdzie obserwują ich oficjalne profile przedstawicielstw Komisji Europejskiej w państwach tj. Polska, Hiszpania, Portugalia, Niemcy cy Francja. Ich tweety dostrzegł i polubił profil KE w Hiszpanii.

Obserwują ich również posłowie i europosłowie, wiceminister gospodarki, Europejska Partia Ludowa PL, oraz konta bezpośrednio powiązane z wyborami do Europarlamentu 2014 oraz inne organizacje i akcje profrekwencyjne.

Dzisiaj potrzebują naszego wsparcia, dlatego zachęcamy wszystkich uczniów i rodziców do głosowania na ich spot na stronie www.tinyurl.com/glosowaniedlaeuropy oraz przekazywania informacji o głosowaniu poprzez media społecznościowe, lub przekazem ustnym. Nasi uczniowie potrzebują bardzo wielu głosów, by przebić się do ścisłej 3. pokonując duże miasta lub duże szkoły.

Zachęcamy do głosowania!

Więcej informacji: www.dlaeuropy.tk

Jesteś tutaj: Start Szkolne graffiti Archiwum Archiwum 2013/2014 "Nakręć się na wybory" - zachęcamy do głosowana na spot reklamowy naszych uczniów