"Nakręć się na wybory" - zachęcamy do głosowana na spot reklamowy naszych uczniów

logo

Jak już wcześniej wspominaliśmy, uczniowie naszego gimnazjum Kinga Patyk, Paweł Skibiński i Sergiusz Opaliński pod opieką Pani Barbary Maliny stworzyli spot na konkurs "Nakręć się na wybory!" ogłoszony przez Komisję Europejską - Przedstawicielstwo w Polsce. Film ma zachęcać do głosowania w wyborach do Parlamentu Europejskiego 25 maja 2014 r. Siódemkowicze nie ograniczyli się tylko do tego konkursu.

Stworzyli akcję profrekfencyjną #dlaEUROPY, która już niedługo zacznie prężnie działać w internecie i usłyszymy o niej pewnie jeszcze nie raz. Akcja została zauważona przez lubuskie media takie jak TVP Gorzów, RTV Lubuska, czy Radio Zielona Góra. Wkrótce również ukaże się artykuł w Gazecie Lubuskiej o naszych gimnazjalistach. Ich działania możecie śledzić na stronie www.dlaeuropy.tk , facebooku, ale szczególnie na twitterze, gdzie obserwują ich oficjalne profile przedstawicielstw Komisji Europejskiej w państwach tj. Polska, Hiszpania, Portugalia, Niemcy cy Francja. Ich tweety dostrzegł i polubił profil KE w Hiszpanii.

Obserwują ich również posłowie i europosłowie, wiceminister gospodarki, Europejska Partia Ludowa PL, oraz konta bezpośrednio powiązane z wyborami do Europarlamentu 2014 oraz inne organizacje i akcje profrekwencyjne.

Dzisiaj potrzebują naszego wsparcia, dlatego zachęcamy wszystkich uczniów i rodziców do głosowania na ich spot na stronie www.tinyurl.com/glosowaniedlaeuropy oraz przekazywania informacji o głosowaniu poprzez media społecznościowe, lub przekazem ustnym. Nasi uczniowie potrzebują bardzo wielu głosów, by przebić się do ścisłej 3. pokonując duże miasta lub duże szkoły.

Zachęcamy do głosowania!

01 02

 


Więcej informacji: www.dlaeuropy.tk

V Liceum Ogólnokształcące
im. Krzysztofa Kieślowskiego
w Zielonej Górze

ul. Zachodnia 63
65-552 Zielona Góra
tel. 68 470 70 10

KLASY GIMNAZJALNE

logoG7

Ostatnia aktualizacja:
6.06.2018 r.

Jesteś tutaj: Start Szkolne graffiti Archiwum Archiwum 2013/2014 "Nakręć się na wybory" - zachęcamy do głosowana na spot reklamowy naszych uczniów