Bo koty są dobre na wszystko.
Na wszystko, co życie nam niesie.
Bo koty, to czułość i bliskość
na wiosnę, na lato, na jesień.

A zimą – gdy dzień już zbyt krótki
i chłodnym ogarnia nas cieniem,
to k o t - Twój przyjaciel malutki
otuli Cię ciepłym mruczeniem.

Franciszek Klimek

Kot w obiektywie - konkurs fotograficzny

W lutym obchodzony jest Światowy Dzień Kota. Z tej okazji zapraszamy wszystkich właścicieli „mruczków” (uczniów, nauczycieli, pracowników szkoły) do wzięcia udziału w kolejnej edycji konkursu fotograficznego na najzabawniejsze zdjęcie swojego pupila.

Uczestnicy mają za zadanie dostarczyć wywołane fotki do biblioteki szkolnej do 31 stycznia 2014 lub przesłać je w formie elektronicznej na adres fotokoty@wp.pl do 7 lutego 2014 r.

Regulamin konkursu
  1. Fotografie zostaną zaprezentowane na przygotowanej w łączniku szkoły ekspozycji, każde zdjęcie otrzyma swój numer.
  2. Wyłonienie zwycięzców konkursu nastąpi w wyniku głosowania osób oglądających fotki: uczniów, nauczycieli oraz pozostałych pracowników szkoły.
  3. Głosowanie rozpocznie się 17 II 2014.
  4. Oddajemy głosy tylko na specjalnie przygotowanych kartach, które będą do pobrania w bibliotece szkolnej.
  5. Spośród wszystkich zdjęć wybieramy trzy, które nam się najbardziej podobają.
  6. Na karcie wpisujemy numery wybranych fotografii według kolejności przyznanych im miejsc, a następnie przekazujemy je nauczycielom bibliotekarzom. Głos, który na wszystkich trzech pozycjach będzie miał wpisany ten sam numer zostanie uznany za nieważny.
  7. Nagrodzone zostaną trzy zdjęcia, które uzyskają największą liczbę punktów. Nagrody otrzymają zarówno autorzy najzabawniejszych fotek, jak i ich kociaki.
  8. Dla 5 osób oddających głosy przewidziane są „słodkie” nagrody. W związku z tym, należy wpisać na odwrocie karty do głosowania swoje imię, nazwisko i klasę, lub w przypadku nauczycieli i pracowników szkoły imię i nazwisko. Wyłonienie nagrodzonych w tej kategorii osób odbędzie się drogą losowania.
  9. Wyniki konkursu zostaną umieszczone przy ekspozycji zdjęć.
  10. Zwycięzcy konkursu zostaną poinformowani o terminie i miejscu odbioru nagród.

Jesteś tutaj: Start Szkolne graffiti Archiwum Archiwum 2013/2014 Kot w obiektywie - konkurs fotograficzny