Nasi uczniowie wśród laureatów konkursu "Nakręć się na wybory!”

logo Konkurs jest organizowany przez Komisję Europejską w Polsce i ma zachęcać do udziału w majowych wyborach do Parlamentu Europejskiego.

Spośród 327 zgłoszeń nadesłanych na konkurs "Nakręć się na wybory!", jury wyłoniło 5 laureatów w kategorii szkół gimnazjalnych:

• #dlaEUROPY z Gimnazjum nr 7 im. UNICEF w Zielonej Górze
  • Kinomaniacy z Poczesnej z Gimnazjum im. K. K. Baczyńskiego w Poczesnej
  • Rzeczpospolita Szkolna z Gimnazjum nr 7 im. Tradycji Herbu Wrocławia
  • Młodzi Aktywni z Publicznego Gimnazjum w Będkowie
  • Szkolny Zespół Filmowy Za-kręcenie, ekipa 2 z Gimnazjum nr 9 im. św. Jadwigi Śląskiej we Wrocławiu

Nasz film ma jeszcze szansę w głosowaniu internautów, które zostanie powtórzone w dniach 3-7 marca. Uroczyste wręczenie nagród i dyplomów zaplanowano na 14 marca w Warszawie. Zatem nasi reprezentanci jadą do Warszawy!

Wszystkim dziękujemy za wsparcie!

Jesteś tutaj: Start Szkolne graffiti Archiwum Archiwum 2013/2014 Nasi uczniowie wśród laureatów konkursu "Nakręć się na wybory!”