Czas na szkolny etap Wiosennego Konkursu Ortograficznego!

k ortInformujemy, że WiMBP im. Cypriana Norwida w Zielonej Górze zaprosiła nas do udziału w XI Wiosennym Konkursie Ortograficznym, dlatego w tym tygodniu na lekcjach języka polskiego we wszystkich klasach odbędą się dyktanda. W ten sposób wyłonimy Najlepszych Ortografików Gimnazjum nr 7.

Uczniów, którzy uzupełnią tekst bezbłędnie (lub popełnią najmniejszą ilość błędów), czeka mierzenie się z dyktandem tematycznie związanym z rodziną, czyli np. z takim słówkami, jak córuchna, kuzyn, siostrzeniec czy prawnuk. Finał konkursu będzie miał miejsce 21 marca 2014 r. o godz. 16 w Bibliotece Piotrusia Pana przy ulicy Ptasiej 32 .

Podsumowanie rywalizacji dzieci i młodzieży z zielonogórskich szkół, wręczenie nagród oraz nadanie tytułów Mistrzów Ortografii 2014 nastąpi 10 kwietnia br. w Bibliotece Bromby i Przyjaciół przy ulicy Podgórnej 45.

Życzymy powodzenia!
Zespół polonistów

V Liceum Ogólnokształcące
im. Krzysztofa Kieślowskiego
w Zielonej Górze

ul. Zachodnia 63
65-552 Zielona Góra
tel. 68 470 70 10

KLASY GIMNAZJALNE

logoG7

Ostatnia aktualizacja:
6.06.2018 r.

Jesteś tutaj: Start Szkolne graffiti Archiwum Archiwum 2013/2014 Czas na szkolny etap Wiosennego Konkursu Ortograficznego!