Uczniowie Gimnazjum nr 7 wygrali ogólnopolski konkurs „Nakręć się na wybory”

p01Zespół #dlaEUROPY zajął I miejsce w konkursie "Nakręć się na wybory!" !!!! Zadanie polegało na przygotowaniu spotu filmowego zachęcającego do udziału w majowych wyborach do Parlamentu Europejskiego. Spot Kingi Patyk, Pawła Skibińskiego i Sergiusza Opalińskiego będzie wykorzystany przez Komisję Europejską do promowania wyborów do Parlamentu Europejskiego.

Uroczyste ogłoszenie zwycięzców oraz rozdanie nagród nastąpiło podczas gali 14 marca 2014 r. w siedzibie Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce. A oto kilka zdjęć.

Po ogłoszeniu wyników konkursu odbyły się warsztaty przygotowane przez Centrum Edukacji Obywatelskiej. Uczestnicy zostali podzieleni na dwie grupy, w których przez godzinę przygotowywali argumenty do debaty pt. Jak zachęcać do udziału w wyborach? A dziś nasi uczniowie już przygotowują się do eurolekcji, które już niebawem przeprowadzą w naszej szkole.

Zdjęcia udostępnił:
Wydział Informacji i Komunikacji Społecznej Komisja Europejska Przedstawicielstwo w Polsce

01 02
03
04
05

V Liceum Ogólnokształcące
im. Krzysztofa Kieślowskiego
w Zielonej Górze

ul. Zachodnia 63
65-552 Zielona Góra
tel. 68 470 70 10

KLASY GIMNAZJALNE

logoG7

Ostatnia aktualizacja:
6.06.2018 r.

Jesteś tutaj: Start Szkolne graffiti Archiwum Archiwum 2013/2014 Uczniowie Gimnazjum nr 7 wygrali ogólnopolski konkurs „Nakręć się na wybory”