„Przyszłość będzie szczodra jedynie wtedy,
kiedy wszystko ofiarujesz teraźniejszości”
Albert Camus

Wolontariusze z „Siódemki” ponownie wśród najlepszych w mieście!

logo

27.03.2014 r. o godz. 12.00 w Sali Ślubów Urzędu Stanu Cywilnego w Zielonej Górze odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie Samorządowego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych”, którego celem jest promowanie pozytywnych, prospołecznych postaw i działań młodzieży na rzecz najbliższego otoczenia oraz upowszechnianie życzliwych zachowań.

W tym roku szkolnym Gimnazjum nr 7 reprezentowało pięcioro pracowitych, energicznych, pomysłowych, zawsze uśmiechniętych uczniów: Paulina Piasecka (2f), Katarzyna Sobczyk (2f), Iga Musielak (3b), Aleksandra Leszczyk (3e), Kacper Migacz (3e).

Tytuł laureata i złotą odznakę otrzymał Kacper, natomiast Aleksandra znalazła się w gronie wyróżnionych. Najlepsi wolontariusze odebrali z rąk pani Wiolety Haręźlak, wiceprezydent miasta, pamiątkowe dyplomy, a także nagrody rzeczowe.

Cieszymy się, że nasi podopieczni zostali docenieni za bezinteresowną troskę o dobro innych, pracę na rzecz społeczności szkolnej, jak i środowiska lokalnego. Są oni wzorem do naśladowania nie tylko dla swoich rówieśników, ale również dla osób dorosłych.

Z pewnością jeszcze wiele razy o nich usłyszymy.

p01

Serdecznie gratulujemy wspaniałej postawy życiowej i życzymy dalszych sukcesów!

Opiekunki:
Aldona Łada i Magdalena Wojtyła

Jesteś tutaj: Start Szkolne graffiti Archiwum Archiwum 2013/2014 Wolontariusze z „Siódemki” ponownie wśród najlepszych w mieście!