"Nawet skromna pomoc jest zawsze lepsza
od wielkiego współczucia"
Władysław Loranc

logo

Akcja "Szkoło, pomóż i Ty"!

W czerwcu zeszłego roku szkolnego wsparliśmy 22-letnią Justynę Niedziałek, która w wyniku nieszczęśliwego wypadku straciła palce prawej dłoni. Jej marzeniem były specjalistyczne protezy, pozwalające na prawidłowe funkcjonowanie wśród rówieśników i normalne życie. We wrześniu postanowiliśmy pomóc Kamilowi Dominiakowi choremu od urodzenia na mózgowe porażenie dziecięce. Chłopiec potrzebuje sprzętu do edukacji, a także obsługi komputera za pomocą ruchu gałek ocznych.

Dzięki ofiarności i dobroci społeczności szkolnej, rodziców, uczniów, nauczycieli oraz pozostałych pracowników, udało nam się zebrać łącznie 772,07 zł. Pieniądze wpłaciliśmy na konto Fundacji „Pomóż i Ty” - inicjatora akcji.

01

Razem możemy dokonać rzeczy niezwykłych!

Opiekunowie wolontariuszy

03 03

V Liceum Ogólnokształcące
im. Krzysztofa Kieślowskiego
w Zielonej Górze

ul. Zachodnia 63
65-552 Zielona Góra
tel. 68 470 70 10

KLASY GIMNAZJALNE

logoG7

Ostatnia aktualizacja:
6.06.2018 r.

Jesteś tutaj: Start Szkolne graffiti Archiwum Archiwum 2014/2015 Akcja "Szkoło, pomóż i Ty"!