Trzymajcie za nas kciuki!

Witajcie!

Nasi uczniowie pod opieką Pani B. Maliny biorą udział w konkursie ogólnopolskim organizowanym przez Centrum Edukacji Obywatelskiej w Warszawie pod tytułem "Strzał w dziesiątkę" – co Unia Europejska zmieniła w Twoim otoczeniu, a co Polska daje Unii Europejskiej. Zainteresowanie konkursem przeszło najśmielsze oczekiwania opiekuna. Do udziału zgłosiło się ponad 20 uczniów, z którym Pani Malina uformowała 7 zespołów. Cały wrzesień trwały prace nad filmami: poczynając od konsultacji z opiekunem, przez zdjęcia, pisanie muzyki do filmu, tekstu piosenki aż po montaż.

Poniżej prezentujemy linki do naszych 7 prac.

Trzymajcie za nas kciuki!V Liceum Ogólnokształcące
im. Krzysztofa Kieślowskiego
w Zielonej Górze

ul. Zachodnia 63
65-552 Zielona Góra
tel. 68 470 70 10

KLASY GIMNAZJALNE

logoG7

Ostatnia aktualizacja:
6.06.2018 r.

Jesteś tutaj: Start Szkolne graffiti Archiwum Archiwum 2014/2015 Trzymajcie za nas kciuki!