06Jesteśmy zdolni do wszelkich rzeczy,
jeżeli nie pozwolimy, by pokonał nas
lęk przed własną słabością.

Poezja Papieża w interpretacji gimnazjalistów

29 września 2014 r. odbył się szkolny etap XIII Konkursu Recytatorskiego Poezji i Prozy św. Jana Pawła II, w którym wzięli udział chętni uczniowie.

Miło nam poinformować, że na kolejnym szczeblu eliminacji nasze gimnazjum reprezentować będą: Karolina Pasek (2c), Angelika Kuleczka (2d) oraz Aleksandra Kowalska (3f).

Adepci sztuki recytacji z całego województwa wystąpią 11 października br. o godz. 10.00 w gościnnych progach parafii pw. Ducha Świętego w Zielonej Górze.

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy na przesłuchania wszystkich miłośników twórczości Karola Wojtyły.

Młodym artystkom życzymy powodzenia, a także wytrwałości w zgłębianiu tajników sztuki żywego słowa.

Członkowie jury:
Magdalena Wojtyła, Anna Kwiatkowska

Jesteś tutaj: Start Szkolne graffiti Archiwum Archiwum 2014/2015 Poezja Papieża w interpretacji gimnazjalistów