Zostań SIM-em – Społecznym Instruktorem Młodzieżowym

Grupa Społecznych Instruktorów Młodzieżowych w Zielonej Górze (SIM PCK) zrzesza w swoich szeregach młodzież powyżej 13 roku życia, uczestniczącą w realizacji wszystkich celów statutowych Polskiego Czerwonego Krzyża.

• Współpracują oni z klubami "Wiewiórka" i Szkolnymi Kołami PCK.
  • Prowadzą działalność opiekuńczą na rzecz potrzebujących, upowszechniają zasady Czerwonego Krzyża oraz idee międzynarodowego prawa humanitarnego.
  • Propagują wiedzę na temat pierwszej pomocy wśród społeczności lokalnych oraz promują zdrowy styl życia.
  • Dodatkowo włączają się we wszystkie działania PCK dążące do realizacji potrzeb społeczności lokalnych.

Zapraszamy młodzież chętną do wstąpienia w szeregi Społecznych Instruktorów Młodzieżowych Polskiego Czerwonego Krzyża.

Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli (ul. Chopina 13, Zielona Góra)

Czerwony Krzyż apeluje o wsparcie dla uchodźców ze wschodu Ukrainy. Pomoc można zapewnić wpłacając dowolną kwotę darowizny na konto: 92 1160 2202 0000 0002 5583 9558 z dopiskiem: Zimą Razem z Ukrainą. Uchodźcom zostaną zakupione pakiety higieniczne, ciepła odzież, kołdry, koce i opał na zimę.

sim

Jesteś tutaj: Start Szkolne graffiti Archiwum Archiwum 2014/2015 Zostań SIM-em – Społecznym Instruktorem Młodzieżowym