Trzeba dużo zdrowia, dużo czasu stracić,
aby umysł ucznia rozwinąć, wzbogacić,
który gdy dorośnie, dopiero zrozumie,
jak jest w życiu ciężko, gdy się mało umie.

Dzień Nauczyciela w Siódemce

Dzień Edukacji Narodowej każdego roku jest obchodzony w naszym gimnazjum bardzo uroczyście. Tak też stało się i tym razem.

21 października 2014 r. o godz. 14.30 w odświętnie udekorowanej świetlicy rozpoczęło się wyjątkowe zebranie rady pedagogicznej, podczas którego uzdolniona artystycznie młodzież zaprezentowała zabawne scenki z życia szkoły. Krótkie, ale ciekawe etiudy o belfrach oraz ich podopiecznych, przygotowane pod kierunkiem p. G. Trociuk i p. M. Wojtyły, wprawiły całe grono w pogodny nastrój. Młodzi aktorzy po swoim występie usłyszeli gromkie brawa.

Na zakończenie spotkania przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego złożyli dyrekcji i nauczycielom życzenia, podziękowali za wyrozumiałość, cierpliwość, pełną zaangażowania pracę, a także wręczyli własnoręcznie wykonane laurki.

01 01
01 01
01 01
01 01
01 01

V Liceum Ogólnokształcące
im. Krzysztofa Kieślowskiego
w Zielonej Górze

ul. Zachodnia 63
65-552 Zielona Góra
tel. 68 470 70 10

KLASY GIMNAZJALNE

logoG7

Ostatnia aktualizacja:
6.06.2018 r.

Jesteś tutaj: Start Szkolne graffiti Archiwum Archiwum 2014/2015 Dzień Nauczyciela w Siódemce