08Udział naszych uczniów w Dyktandzie Języka Niemieckiego

21 listopada 2014 r. w Bibliotece UZ odbyło się Drugie Otwarte Zielonogórskie Dyktando Języka Niemieckiego. Organizatorem imprezy był Uniwersytet Zielonogórski – Instytut Filologii Germańskiej i Towarzystwo Społeczno-Kulturalne Mniejszości Niemieckiej. Patronat honorowy nad imprezą objął Konsulat RFN we Wrocławiu. W dyktandzie, w grupie gimnazjalnej, wzięło udział ok. 70 uczestników. Naszą szkołę reprezentowała dość liczna grupa, która odważyła się zmierzyć z niemiecką ortografią, poziom był naprawdę wysoki. Tym bardziej miło nam poinformować, iż uczeń naszej szkoły Michał Arkit z klasy IIIc zajął II miejsce.

Dziękujemy wszystkim opiekunom i uczestnikom za wzięcie udziału w tym konkursie .

Gratulujemy wyników.

Jesteś tutaj: Start Szkolne graffiti Archiwum Archiwum 2014/2015 Udział naszych uczniów w Dyktandzie Języka Niemieckiego