"To pasja inspiruje nas do tego, aby sięgać o wiele dalej,
niż jesteśmy w stanie to sobie wyobrazić.
Pasja...To coś, co pomaga nam uciec od codziennych problemów.
Coś, co pozwala nam wyzwolić z siebie emocje,
stać się prawdziwym sobą..."

Dziękujemy za wspaniały podwieczorek!

Od wielu lat organizujemy w galerii "Uskrzydlona Siódemka" wieczorki artystyczne, podczas których uczniowie mają okazję zaprezentować swoje umiejętności i pasje przed publicznością składającą się z zaproszonych członków rodziny, przyjaciół oraz grona pedagogicznego.

Te kameralne imprezy kształtują życie kulturalne „Siódemki”, bo przyczyniają się do odkrywania i rozwijania talentów młodzieży, ośmielają ją również do twórczych działań.

Okazją do integracji społeczności gimnazjalnej ze środowiskiem lokalnym stały się "Podwieczorki z Muzami". 26 listopada 2014 r. po raz kolejny gościliśmy w naszych progach artystów z zaprzyjaźnionych szkół podstawowych: SP 11 i SP 17 w Zielonej Górze, a także SP w Słonem.

Wokalistki, Julia Jaszczyszyn (SP w Słonem) oraz Martyna Maćkowiak (SP 17), poruszyły widownię własną interpretacją znanych polskich piosenek.

Kwintet instrumentalistów w składzie: Kinga Świdkiewicz, Wiktoria Opalińska, Ewa Patecka, Wiktoria Ładysz, p. Agnieszka Ładysz (SP 17) wspaniale zagrał utwór klasyczny pt. „Modina” na cztery gitary i skrzypce.

Świetnie bawiliśmy się też, podziwiając układ cheerleaderek do muzyki Shakiry w wykonaniu Grupy Tanecznej „Świetliki”, do której należą: Klaudia Żarów, Zuzanna Czarnecka, Paulina Bajwoluk, Wiktoria Rosolska, Martyna Matuszewska, trenujące pod kierunkiem p. Aleksandry Woźniak (SP w Słonem).

Wystawa prac młodych plastyków, Julii Olszańskiej, Julii Woźniak, Julii Przygockej, podopiecznych p. Jolanty Ofiarskiej (SP 11) jeszcze przez kilka dni po podwieczorku cieszyła oczy gimnazjalistów, jak również pracowników szkoły.

Dziękujemy serdecznie wszystkim utalentowanym uczniom, którzy wystąpili na naszej scenie, za miło spędzone jesienne popołudnie i moc niezapomnianych wrażeń.

Organizatorzy: Aldona Łada, Magdalena Wojtyła, Marcin Czajka

01 01
01 01
01 01
01 01
01 01
01 01
01 01
01 01
01 01
01 01
01 01
p01 p01 p01

V Liceum Ogólnokształcące
im. Krzysztofa Kieślowskiego
w Zielonej Górze

ul. Zachodnia 63
65-552 Zielona Góra
tel. 68 470 70 10

KLASY GIMNAZJALNE

logoG7

Ostatnia aktualizacja:
6.06.2018 r.

Jesteś tutaj: Start Szkolne graffiti Archiwum Archiwum 2014/2015 Dziękujemy za wspaniały podwieczorek!