"Dzień Świętego Walentego
To dzień dobry dla Każdego!..."

Walentynkowy piątek trzynastego

Przygotowania do obchodów tegorocznego Dnia Zakochanych rozpoczęliśmy już pod koniec stycznia od projektowania i wykonywania ozdobnych karteczek opatrzonych wierszykami oraz kotylionów św. Walentego.

13 lutego 2015 r., tuż przed semestralną przerwą zimową, członkowie SU rozdawali gimnazjalistom wchodzącym do szkoły ponumerowane serduszka (dziewczętom – czerwone, chłopcom – niebieskie). Pary, którym udało się odnaleźć podczas przerw między lekcjami, zgłaszały się po niespodziankę do świetlicy, a następnie pozowały do pamiątkowych zdjęć.

Tradycyjnie od rana działała też „Poczta Walentynkowa”. Wysłannicy patrona zakochanych, pomagając najbardziej nieśmiałym, dostarczali adresatom, uczniom i nauczycielom, kolorowe laurki z życzeniami.

Przedstawiciele klasy II b pod opieką wychowawczyni, pani Karoliny Wrześniak, przygotowali charytatywne stoisko pełne słodkości, a także quiz o miłości. Siódemkowicze kupujący ciastka, ciasteczka lub czerwone galaretki chętnie brali w nim udział. Każdy, kto udzieli prawidłowej odpowiedzi na wylosowane pytanie, w nagrodę otrzymał czekoladowego cukierka.

Bez wątpienia był to dzień pełen wrażeń, miłosnych wyznań czy romantycznych spojrzeń, jeden z tych, na które czekamy z niecierpliwością.

Organizatorzy

01 01
01 01
01 01
01 01
01 01
01 01

V Liceum Ogólnokształcące
im. Krzysztofa Kieślowskiego
w Zielonej Górze

ul. Zachodnia 63
65-552 Zielona Góra
tel. 68 470 70 10

KLASY GIMNAZJALNE

logoG7

Ostatnia aktualizacja:
6.06.2018 r.

Jesteś tutaj: Start Szkolne graffiti Archiwum Archiwum 2014/2015 Walentynkowy piątek trzynastego