"Dzień Świętego Walentego
To dzień dobry dla Każdego!..."

Walentynkowy piątek trzynastego

Przygotowania do obchodów tegorocznego Dnia Zakochanych rozpoczęliśmy już pod koniec stycznia od projektowania i wykonywania ozdobnych karteczek opatrzonych wierszykami oraz kotylionów św. Walentego.

13 lutego 2015 r., tuż przed semestralną przerwą zimową, członkowie SU rozdawali gimnazjalistom wchodzącym do szkoły ponumerowane serduszka (dziewczętom – czerwone, chłopcom – niebieskie). Pary, którym udało się odnaleźć podczas przerw między lekcjami, zgłaszały się po niespodziankę do świetlicy, a następnie pozowały do pamiątkowych zdjęć.

Tradycyjnie od rana działała też „Poczta Walentynkowa”. Wysłannicy patrona zakochanych, pomagając najbardziej nieśmiałym, dostarczali adresatom, uczniom i nauczycielom, kolorowe laurki z życzeniami.

Bez wątpienia był to dzień pełen wrażeń, miłosnych wyznań czy romantycznych spojrzeń, jeden z tych, na które czekamy z niecierpliwością.

Jesteś tutaj: Start Szkolne graffiti Archiwum Archiwum 2014/2015 Walentynkowy piątek trzynastego