Paulina i Julia walczą w konkursie o udział  w obradach XXI Sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży

04Uczennice naszego gimnazjum z klasy 3B - Paulina Pawiłowicz i Julia Prostak - postanowiły powalczyć w konkursie, w którym nagrodą jest udział w obradach XXI Sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży. Uczennice zorganizowały badanie przestrzeni publicznej, by znaleźć odpowiedź na pytanie "Jakich miejsc potrzebuje młodzież?". W ich akcji wziął udział m.in. Patryk Dudek (żużlowiec Klubu SPAR Falubaz Zielona Góra), Pani profesor Grażyna Miłkowska (kierownik Katedry Opieki, Terapii i Profilaktyki Społecznej na Uniwersytecie Zielonogórskim) oraz Pan Dawid Juszczyszyn (szef Stowarzyszenia "Możesz inaczej"). Badanie umożliwiło podjęcie wielu wniosków oraz zaplanowanie działań, które będą umilać czas zielonogórskiej młodzieży.

Film promocyjny wkrótce na naszej stronie!

03 03
03 03

V Liceum Ogólnokształcące
im. Krzysztofa Kieślowskiego
w Zielonej Górze

ul. Zachodnia 63
65-552 Zielona Góra
tel. 68 470 70 10

KLASY GIMNAZJALNE

logoG7

Ostatnia aktualizacja:
6.06.2018 r.

Jesteś tutaj: Start Szkolne graffiti Archiwum Archiwum 2014/2015 Paulina i Julia walczą o udział w obradach XXI Sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży