Uczniowie z "Siódemki" kultywują dawne tradycje i zdobywają nagrody!

29 marca 2015 r. w Parafii pw. Ducha Świętego w Zielonej Górze odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu dla szkół podstawowych i gimnazjalnych na Palmę Wielkanocną zorganizowanego przez Stowarzyszenie Pro Cultura et Musica im. Edyty Stein pod patronatem biskupa diecezjalnego Stefana Regmunta.

Miło nam poinformować, iż I nagrodę zdobyła palma klasy IF, która zachwyciła tegoroczne jury, bo prezentowała się przepięknie, nawet wśród wielu konkurentek - kurpiowskich, góralskich czy wileńskich.

W wykonanie tradycyjnego symbolu zapowiadającego najstarsze święto chrześcijańskie zaangażowany był cały zespół, jednak nad ostatecznym efektem artystycznym czuwało pięć uzdolnionych manualnie uczennic: Anna Kimstacz, Dominika Jarzyna, Julia Męczywór, Michalina Piątkowska, Aleksandra Adam.

Cieszymy się bardzo, że pomysłowość i misterna praca pierwszoklasistów zostały docenione. Teraz wspólnie z wychowawcą, panią Magdaleną Nowakowską, zadecydują, na co przeznaczą nagrodę finansową.

01 01
01 01
05

V Liceum Ogólnokształcące
im. Krzysztofa Kieślowskiego
w Zielonej Górze

ul. Zachodnia 63
65-552 Zielona Góra
tel. 68 470 70 10

KLASY GIMNAZJALNE

logoG7

Ostatnia aktualizacja:
6.06.2018 r.

Jesteś tutaj: Start Szkolne graffiti Archiwum Archiwum 2014/2015 Uczniowie z "Siódemki" kultywują dawne tradycje i zdobywają nagrody!