Mózg na wysokich obrotach

W trosce o rozwój naszych uczniów zaproponowaliśmy im tydzień intelektualnej rozrywki. Podczas Światowego Tygodnia Mózgu młodzież rozwiązywała zagadki logiczne w zabawie pod hasłem „Rozruszaj Szare Komórki” , uczestniczyła w szkolnym teście inteligencji, układała puzzle, poznawała różnorodne mnemotechniki na warsztatach pamięciowych.

Złoty Kaganek Wiedzy i Umiejętności w tym roku zdobyła Michalina Olichwer z klasy 3c. Drugie miejsce w teście inteligencji zajęła Julia Męczywór z klasy 1f, a trzecie Jakub Świgło z klasy 2e.

Mistrzami zagadek logicznych zostali Anna Kimstacz z klasy 1f i Łukasz Gądek z klasy 2b.

Obchodzone od kilku lat w naszej szkole święto weszło już na trwałe do kalendarza imprez, dlatego też zapraszamy wszystkich do gimnastyki mózgu za rok.

Nauczyciele bibliotekarze i wychowawca świetlicy

Jesteś tutaj: Start Szkolne graffiti Archiwum Archiwum 2014/2015 Mózg na wysokich obrotach