"Swoją radość można znaleźć w radości innych;
to właśnie jest tajemnica szczęścia"
Georges Bernanos

logo13.04.2015 r. o godz. 12.00 w Sali Ślubów Urzędu Stanu Cywilnego w Zielonej Górze odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie Samorządowego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych”, którego celem jest promowanie pozytywnych, prospołecznych postaw młodzieży oraz upowszechnianie działań charytatywnych na rzecz potrzebujących.

W tym roku szkolnym Gimnazjum nr 7 reprezentowała Natalia Howis (3e). Znalazła się ona w gronie najlepszych wolontariuszy w Zielonej Górze, otrzymała tytuł laureata oraz złotą odznakę.

Podczas uroczystości młodzi społecznicy odebrali pamiątkowe dyplomy, a także nagrody rzeczowe z rąk pani Lidii Gryko, która w imieniu Prezydenta Miasta Janusza Kubickiego wszystkim serdecznie pogratulowała. Na koniec zaproszonych gości swoim występem rozbawiła grupa artystów z Fundacji „Dr Clown”.

Cieszymy się, że nasza podopieczna została doceniona za bezinteresowną troskę o dobro innych, pracę na rzecz społeczności szkolnej, jak i środowiska lokalnego. Serdecznie gratulujemy wspaniałej postawy życiowej i życzymy dalszych sukcesów!

Opiekunki wolontariuszy:
Aldona Łada i Magdalena Wojtyła

00 01
00 01
00 01
01 00
00 01
10 11

V Liceum Ogólnokształcące
im. Krzysztofa Kieślowskiego
w Zielonej Górze

ul. Zachodnia 63
65-552 Zielona Góra
tel. 68 470 70 10

KLASY GIMNAZJALNE

logoG7

Ostatnia aktualizacja:
6.06.2018 r.

Jesteś tutaj: Start Szkolne graffiti Archiwum Archiwum 2014/2015 Natalia Howis znalazła się w gronie najlepszych wolontariuszy w Zielonej Górze