Czwarty rok z rzędu, gdy nasi uczniowie otrzymują to wyróżnienie!

Paulina Pawiłowicz i Julia Prostak zdobyły mandaty na XXI Sesję Sejmu Dzieci i Młodzieży. To już czwarty rok z rzędu, gdy nasi uczniowie otrzymują to wyróżnienie! Sejm Dzieci i Młodzieży zbiera się co roku 1 czerwca z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka. Posiedzenie odbywa się w gmachu Sejmu RP i kończy się ogłoszeniem wypracowanej uchwały SDiM. W tym roku formuła konkursu różniła się od lat ubiegłych. W eliminacjach do tegorocznej sesji młodzież miała za zadanie zrobić relację filmową. Nasze uczennice stworzyły ponadto blog „Architekci czasu wolnego”, na którym rozpowszechniają swoje działania: http://architekciczasuwolnego.blogspot.com/

Gratulujemy naszym uczennicom i życzymy owocnych obrad!

gim7 sejm 2015

V Liceum Ogólnokształcące
im. Krzysztofa Kieślowskiego
w Zielonej Górze

ul. Zachodnia 63
65-552 Zielona Góra
tel. 68 470 70 10

KLASY GIMNAZJALNE

logoG7

Ostatnia aktualizacja:
6.06.2018 r.

Jesteś tutaj: Start Szkolne graffiti Archiwum Archiwum 2014/2015 Czwarty rok z rzędu, gdy nasi uczniowie otrzymują to wyróżnienie!