Trzecie miejsce w województwie

Reprezentacja naszej szkoły w składzie Dominika Jarzyna, Olaf Gaziński, Oskar Jarzyna i Dawid Nowicki stanęła na podium w mistrzostwach województwa Lubuskiego w Szachach. Zawody odbyly się 28 kwietnia w Sulechowie. Poziom turieju był niezwykle wysoki i wyrównany. Do ostatniej partii toczyła sie walka o brazowy medal. Przegrana w decydującej rundzie oznaczała miejsce poza pudłem, lecz nasza druzyna stanęła na wysokości zadania pokonując Gimnazjum nr 1 z Zielonej Góry 3:1. Pierwszy raz w histori szkoły udalo się osiągnąć sukces w Szachach na szczeblu wojewódzkim. Niewiele zabrakło do zdobycia srebrnych medali. Drugie miejsce kwalifikuje reprezentację do startu w mistrzostwach Polski. Kto wie może za rok, tym bardziej, że ze składu ubywa tylko jeden zawodnik. Mamy nadzieję, że znajdziemy godnego zmienika dla Dawida Nowickiego.

Drużynę skompletował pan: Marcin Czajka

01

 

V Liceum Ogólnokształcące
im. Krzysztofa Kieślowskiego
w Zielonej Górze

ul. Zachodnia 63
65-552 Zielona Góra
tel. 68 470 70 10

KLASY GIMNAZJALNE

logoG7

Ostatnia aktualizacja:
6.06.2018 r.

Jesteś tutaj: Start Szkolne graffiti Archiwum Archiwum 2014/2015 Trzecie miejsce w województwie