31Podziękowanie w imieniu Fabryki Aktywności Młodych

W imieniu Fabryki Aktywności Młodych gorąco dziękujemy za udział uczennicy z Państwa szkoły w Konkursie „Poszukiwany Poszukiwana” w kategorii: Wolontariusz. Postawa i dokonania w/w zasługują na wyróżnienie przyczyniając się do rozwoju idei wolontariatu.

Konkurs „Poszukiwany Poszukiwana” jest częścią Projektu „Polska Fabryką Dobra”. Jednym z głównych zadań tego przedsięwzięcia jest integracja gmin w całej Polsce, by przy niewielkim wkładzie każdej z nich stworzyć największą w naszym kraju kampanię promującą wolontariat wśród dzieci i młodzieży, która swym zasięgiem obejmie nawet najmniejsze szkoły w Polsce.

Więcej informacji o projekcie na: www.fam.org.pl , www.polskafabrykadobra.fam.org.pl oraz FB Fabryki.

Jarek Marciniak

Jesteś tutaj: Start Szkolne graffiti Archiwum Archiwum 2014/2015 Podziękowanie w imieniu Fabryki Aktywności Młodych