Moda w szkole - konkurs rozstrzygnięty!

01Na przełomie maja i czerwca 2015 r. zorganizowano konkurs pt. "Moda w szkole". Polegał on na stworzeniu pięciu projektów strojów uczniowskich. Prace miały być zgodne z zasadami ubierania się, które głośno mówią o tym, że zabrania się noszenia:

• za krótkich spódniczek;
  • koszulek z odkrytymi plecami bądź brzuchem, dużym dekoltem oraz cieniutkimi ramiączkami;
  • butów na wysokim obcasie.

Ubrania powinny być czyste i wyprasowane, niereklamujące używek czy firm zajmujących się ich sprzedażą, gdyż taki strój nie przystoi uczniowi.

Wszystkie prace zostały zaprezentowane na głównym korytarzu szkoły.

Jury w składzie: p. Alicja Kniaź, p. Aldona Łada oraz p. Elżbieta Nowacka wytypowało trzy projekty, które ich zdaniem były zgodne z regulaminem konkursu oraz zostały ciekawie i oryginalnie wykonane. Przyznano również jedno wyróżnienie:

• I MIEJSCE - Zuzanna Zając z 1D
  • II MIEJSCE - Dominika Kowalczyk z 2C
  • III MIEJSCE - Agata Pawłowska z 2D
  • WYRÓŻNIENIE otrzymała Julia Paszkowska z 1C
Gratulujemy zwycięzcom!

Jesteś tutaj: Start Szkolne graffiti Archiwum Archiwum 2014/2015 Moda w szkole - konkurs rozstrzygnięty!