Kolejny sukces naszych uczniów w międzyszkolnym konkursie "Lekcje zwykle i niezwykłe"

22.05.2015 r. w Zespole Szkół Ekologicznych odbył się finał V edycji zielonogórskiego konkursu „Lekcje zwykłe i niezwykłe" organizowanego przy współudziale doradców metodycznych przedmiotów przyrodniczych Samorządowego Ośrodka Doskonalenia i Doradztwa.

Celem konkursu było promowanie uczniów wykazujących zainteresowanie tematyką technologii informacyjnej i przedmiotami matematyczno-przyrodniczymi. Zadanie uczniów polegało na wykonaniu prezentacji multimedialnej za pomocą programu z pakietu MS Office (Power Point), Open Office lub Prezi przedstawiającej zastosowanie przyrody, fizyki, geografii i chemii w dowolnej dziedzinie życia, łączącej treści z przedmiotów przyrodniczych z technologią informacyjną. Prace wykonane przez uczniów oceniane były przez doradców metodycznych oraz nauczycieli w zakresie informatyki, fizyki, geografii i chemii.

W kategorii - szkoły gimnazjalne nagrodzono dwóch uczniów z naszej szkoły. Pierwsze miejsce zdobył Igor Sołtys za pracę pt. „Cudze chwalicie..."., a trzecie miejsce wywalczył Dominik Zaborniak za pracę pt. „Krzyżtopór" .

Serdecznie gratulujemy i czekamy na kolejne sukcesy.

04 02 01 03

 

06 05
07 10
08 11
09 12

 

 

V Liceum Ogólnokształcące
im. Krzysztofa Kieślowskiego
w Zielonej Górze

ul. Zachodnia 63
65-552 Zielona Góra
tel. 68 470 70 10

KLASY GIMNAZJALNE

logoG7

Ostatnia aktualizacja:
6.06.2018 r.

Jesteś tutaj: Start Szkolne graffiti Archiwum Archiwum 2014/2015 Kolejny sukces naszych uczniów w międzyszkolnym konkursie "Lekcje zwykle i niezwykłe"