Zagłosuj na nasz projekt!!!

projekt2

PROJEKT Z MIASTA NA PRAWACH POWIATU

Pokój społecznika

Kategoria: Animacja przestrzeni
Cel projektu: stworzenia miejsca do pracy dla wszystkich osób zaangażowanych w działalność społeczną i charytatywną
Miejsce realizacji: Zielona Góra (woj. lubuskie)
Zgłaszający: Barbara Malina-Tyda
Opis: „Pokój społecznika”

projekt


Chciałabym wraz z moimi uczniami zaadoptować nasz stary radiowęzeł w szkole Gimnazjum nr 7 im. UNICEF na "pokój społecznika". Obecnie jest to pomieszczenie nie do końca zagospodarowane. Chcielibyśmy je odnowić, wstawić stół i dużą ilość siedzisk, tak aby można było wygodnie korzystać z tego pomieszczenia do opracowywania projektów. Chcemy aby wszyscy społecznicy z naszego miasta i regionu mogli z niego skorzystać, kiedy będzie taka potrzeba. Mamy wielu znajomych, którzy działają w różnych stowarzyszeniach lub grupach nieformalnych pomagających innym, a często nie mają gdzie się spotkać, czasem trzeba zorganizować jakieś szkolenie, a wynajęcie sal jest zbyt kosztowne. Nasz "pokój społecznika" będzie dostępny dla wszystkich, którzy wyrażą taką chęć, a działają na rzecz potrzebujących. Oprócz stołu i krzeseł/siedzisk chcemy zakupić do tego pokoju laptop, drukarkę, rzutnik. Ten sprzęt umożliwi prowadzenie spotkań i szkoleń. Moglibyśmy tu konsultować nasze działania społeczne z innymi podmiotami, mamy zaprzyjaźnionych radnych, ludzi dobrej woli, radę rodziców, a często jak chcemy się spotkać, a wszystkie sale w szkole są zajęte to robi się problem. To nie tylko nasz problem, bo dotyczy to też naszych znajomych. "Pokój społecznik" ułatwi nie tylko nasze działania.

Jak zagłosować na projekt?

Aby oddać swój głos na wybrany projekt należy założyć konto na portalu: http://spolecznik20.pl/signup, a następnie się zalogować. Możliwość oddania głosu mają tylko osoby zalogowane. Aby oddać głos, wybierz projekt z zakładki Spółdzielnia pomysłów >> Przeglądaj projekty. Po wybraniu projektu, kliknij przycisk „Głosuj” w prawym górnym rogu. Dziennie możesz oddać jeden głos, pamiętając, że do swojej dyspozycji masz łączną pulę 10 głosów.

projekt3 projekt4

Więcej informacji na stronie:
http://www.spolecznik20.pl/spoldzielnia-pomyslow/871

 

V Liceum Ogólnokształcące
im. Krzysztofa Kieślowskiego
w Zielonej Górze

ul. Zachodnia 63
65-552 Zielona Góra
tel. 68 470 70 10

KLASY GIMNAZJALNE

logoG7

Ostatnia aktualizacja:
6.06.2018 r.

Jesteś tutaj: Start Szkolne graffiti Archiwum Archiwum 2016/2017 Zagłosuj na nasz projekt!!!