„Abrakadabra, hokus-pokus!”, czyli Dzień Nauczyciela na wesoło i nie tylko...

Czarnoksiężnik:
„Na niebie mnóstwo gwiazd,
w szkole przedmiotów wiele;
z nimi wiążemy swe troski,
jak również swe nadzieje.
Gwiazdozbiór szkolny przebogaty!
Stąd też uczymy się na raty...”

27 października 2016 r. odbyła się uroczysta Rada Pedagogiczna, podczas której koło teatralne wraz z Zarządem Samorządu Uczniowskiego zaprezentowało humorystyczny program artystyczny z okazji minionego Dnia Edukacji Narodowej.

Utalentowani gimnazjaliści ożywili szkolne przedmioty, pokazując ich uroki (od wszelkich uprzedzeń wolne) swoim belfrom. Występy młodych aktorów uświetniły nostalgiczne piosenki, gra na pianinie oraz parodia utworu „O mnie się nie martw”.

Największą niespodzianką okazała się prezentacja multimedialna pt. „Nasi nauczyciele w obiektywie”. Zdjęcia przywołały wspomnienia sprzed kilku, a może nawet kilkunastu lat.

Na koniec nie zabrakło jesiennych bukietów dla dyrekcji, słodkiego poczęstunku dla całego grona, jak również płynących z głębi serc wychowanków podziękowań za to, co już się zdarzyło i serdecznych życzeń na przyszłość.

Czarnoksiężnik:
„(...) idźcie w świat Nauczyciele,
czeka Was jeszcze pracy tak wiele.
Idźcie i nauczajcie uczniowskie rzesze
ku chwale świata i jego uciesze...

Organizatorzy


Nasi nauczyciele w obiektywie - zdjęcia z prezentacji

https://drive.google.com/open?id=0B6XOTNAigAe2dE12Q09GNHNvUDg

 


Dzień Nauczyciela:: Galeria zdjęć Dzień Nauczyciela:: Galeria zdjęć Dzień Nauczyciela:: Galeria zdjęć Dzień Nauczyciela:: Galeria zdjęć Dzień Nauczyciela:: Galeria zdjęć Dzień Nauczyciela:: Galeria zdjęć Dzień Nauczyciela:: Galeria zdjęć Dzień Nauczyciela:: Galeria zdjęć Dzień Nauczyciela:: Galeria zdjęć Dzień Nauczyciela:: Galeria zdjęć Dzień Nauczyciela:: Galeria zdjęć Dzień Nauczyciela:: Galeria zdjęć Dzień Nauczyciela:: Galeria zdjęć Dzień Nauczyciela:: Galeria zdjęć Dzień Nauczyciela:: Galeria zdjęć Dzień Nauczyciela:: Galeria zdjęć Dzień Nauczyciela:: Galeria zdjęć Dzień Nauczyciela:: Galeria zdjęć Dzień Nauczyciela:: Galeria zdjęć Dzień Nauczyciela:: Galeria zdjęć Dzień Nauczyciela:: Galeria zdjęć Dzień Nauczyciela:: Galeria zdjęć Dzień Nauczyciela:: Galeria zdjęć Dzień Nauczyciela:: Galeria zdjęć Dzień Nauczyciela:: Galeria zdjęć Dzień Nauczyciela:: Galeria zdjęć Dzień Nauczyciela:: Galeria zdjęć Dzień Nauczyciela:: Galeria zdjęć Dzień Nauczyciela:: Galeria zdjęć Dzień Nauczyciela:: Galeria zdjęć Dzień Nauczyciela:: Galeria zdjęć Dzień Nauczyciela:: Galeria zdjęć Dzień Nauczyciela:: Galeria zdjęć Dzień Nauczyciela:: Galeria zdjęć Dzień Nauczyciela:: Galeria zdjęć Dzień Nauczyciela:: Galeria zdjęć Dzień Nauczyciela:: Galeria zdjęć Dzień Nauczyciela:: Galeria zdjęć Dzień Nauczyciela:: Galeria zdjęć

V Liceum Ogólnokształcące
im. Krzysztofa Kieślowskiego
w Zielonej Górze

ul. Zachodnia 63
65-552 Zielona Góra
tel. 68 470 70 10

KLASY GIMNAZJALNE

logoG7

Ostatnia aktualizacja:
6.06.2018 r.

Jesteś tutaj: Start Szkolne graffiti Archiwum Archiwum 2016/2017 „Abrakadabra, hokus-pokus!”, czyli Dzień Nauczyciela na wesoło i nie tylko...