Porządkowanie cmentarza

28 października nasi uczniowie z klas 3d i 3e pod opieką p. Tomasza Kaźmierczaka i p. Macieja Malona jak co roku wybrali się na Cmentarz Komunalny przy ulicy Wrocławskiej , aby uporządkować zaniedbane groby. Być może zabrakło już tych, którzy opiekowali się miejscem pochówku swych bliskich, tym bardziej cieszy więc fakt, że w tym szczególnym czasie nasza młodzież swoją pracą i zaangażowaniem stara się uczcić pamięć tych, którzy odeszli.

Porządkowanie cmentarza: Galeria zdjęć Porządkowanie cmentarza: Galeria zdjęć Porządkowanie cmentarza: Galeria zdjęć Porządkowanie cmentarza: Galeria zdjęć Porządkowanie cmentarza: Galeria zdjęć Porządkowanie cmentarza: Galeria zdjęć Porządkowanie cmentarza: Galeria zdjęć Porządkowanie cmentarza: Galeria zdjęć Porządkowanie cmentarza: Galeria zdjęć

Jesteś tutaj: Start Szkolne graffiti Archiwum Archiwum 2016/2017 Porządkowanie cmentarza