09Podsumowanie ogólnopolskiej kampanii profilaktyczno - edukacyjnej "Zachowaj Trzeźwy Umysł"

28 października uczestniczyliśmy w uroczystości lokalnego podsumowania ogólnopolskiej kampanii profilaktyczno - edukacyjnej "Zachowaj Trzeźwy Umysł"

W tym roku wyróżniona została przestrzenna praca plastyczna uczennicy Weroniki Słodkowskiej z kl. II przedstawiająca "dobre i złe strony" ograniczania wolności osobistej nastolatków.

Wyróżnienie zostali również nauczyciele realizujący tematy kampanii dotyczące: wolności, odpowiedzialności i opieki ze strony dorosłych, gwarantującej młodzieży dobry start w życie.

Nasza szkoła wzięła udział w kampanii po raz 16ty. Na swoim koncie mamy m.in. zwycięstwo i wyjazd całej klasy na Zieloną Szkołę do Władysławowa. Klasa 3a zajęła wówczas I miejsce ogólnopolskim jesiennym konkursie fotograficznym "Nasza klasa w obiektywie" zorganizowanym w ramach kampanii "Zachowaj Trzeźwy Umysł".

Jesteś tutaj: Start Szkolne graffiti Archiwum Archiwum 2016/2017 Podsumowanie ogólnopolskiej kampanii profilaktyczno - edukacyjnej "Zachowaj Trzeźwy Umysł"