Podziękowanie za akcję "Kluczyk dla Budzika"

akogo1

Zakończyliśmy akcję „Kluczyk dla Budzika”, która polegała na zbiórce starych nikomu niepotrzebnych kluczy. Przedsięwzięcie było formą pomocy dzieciom dotkniętym problemem śpiączki, przebywającym w Klinice Budzik.

Zebrane klucze zostały przekazane na rzecz Polskiego Stowarzyszenia Licencjonowanych Serwisów Kluczowych. Zysk ze złomowania kluczy zasili konto Fundacji „Akogo?” prowadzonej przez aktorkę i piosenkarkę panią Ewę Błaszczyk.

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za udział w akcji.

Może uda nam się wspólnie obudzić kolejne dziecko.

akogo1 akogo1 kluczyk

V Liceum Ogólnokształcące
im. Krzysztofa Kieślowskiego
w Zielonej Górze

ul. Zachodnia 63
65-552 Zielona Góra
tel. 68 470 70 10

KLASY GIMNAZJALNE

logoG7

Ostatnia aktualizacja:
6.06.2018 r.

Jesteś tutaj: Start Szkolne graffiti Archiwum Archiwum 2016/2017 Podziękowanie za akcję "Kluczyk dla Budzika"