Aby czynić dobro,
nie czekaj na okazje szczególne.
Próbuj wykorzystać zwyczajne sytuacje.

Jean Paul Richter

„Siódemka” fabryką dobra...

15 grudnia odbyło się ostatnie w tym roku kalendarzowym spotkanie wolontariuszy zrzeszonych w Szkolnym Kole PCK. Miało ono niecodzienny, świąteczny charakter i stało się okazją do podsumowania dotychczasowej działalności.

Przy słodkim poczęstunku oraz dźwiękach kolęd wspominaliśmy przedsięwzięcia, w które się zaangażowaliśmy: zbiórki żywności i kwesty dla podopiecznych PCK, akcję „Psu na budę”, wizyty w schronisku dla bezdomnych zwierząt, „Pola Nadziei” - sprzedaż cebulek żonkili na rzecz hospicjum, program „Godne dzieciństwo”, a także „Piątki dla UNICEF”.

Trzy wyróżniające się gimnazjalistki otrzymały za swoją rzetelną pracę pamiątkowe dyplomy przygotowane przez Fabrykę Aktywności Młodych, organizację pozarządową promującą wolontariat młodzieżowy w całej Polsce.

Wszystkim społecznikom nieustannie przekraczającym normy w produkcji dobra w środowisku lokalnym w imieniu beneficjantów serdecznie dziękujemy.

Wspólnie możemy dokonywać rzeczy niezwykłych, wkraczając w świat wartości, takich jak otwartość na problemy drugiego człowieka, życzliwość, sprawiedliwość, a przede wszystkim dobroć!

Opiekunowie:
Aldona Łada i Magdalena Wojtyła

01 01
01 01
01 07 01
01 07 01
01

V Liceum Ogólnokształcące
im. Krzysztofa Kieślowskiego
w Zielonej Górze

ul. Zachodnia 63
65-552 Zielona Góra
tel. 68 470 70 10

KLASY GIMNAZJALNE

logoG7

Ostatnia aktualizacja:
6.06.2018 r.

Jesteś tutaj: Start Szkolne graffiti Archiwum Archiwum 2016/2017 „Siódemka” fabryką dobra...