Pokaz talentów w Domu Pomocy Społecznej

26.01.2017 r. uczniowie naszej szkoły udali się do Domu Pomocy Społecznej przy ul. Słowackiego w Zielonej Górze, by zaprezentować swoje pasje i talenty przed jego mieszkańcami.

Spotkanie poprowadził Jakub Zgoła z klasy IIIb. Oczarował on widzów swoim poczuciem humoru i zaciekawił pokazem magicznych sztuczek. Paulina Piela z klasy IIIb umiliła seniorom czas grając na skrzypcach.

Uczniowie z klasy Ie, Wiktoria Rusińska i Adam Podlak, zaśpiewali w duecie piosenkę pt. „Oto ja”. Na koniec Paulina Surman zatańczyła wraz ze swoim partnerem Konradem Owczarczakiem.

Całe spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze. Mieszkańcy DPS-u śmiali się i bardzo dobrze bawili.

Uczniów przygotowały  p. Anna Wojciechowska i p. Mariola Pinkowska.

Jesteś tutaj: Start Szkolne graffiti Archiwum Archiwum 2016/2017 Pokaz talentów w Domu Pomocy Społecznej