„Swoją radość można znaleźć  w radości innych;
to właśnie jest tajemnicą szczęścia”
Georges Bernanos

 09

Ośmiu Wspaniałych!

07

4.04.2017 r. o godz. 12.00 w Sali Ślubów Urzędu Stanu Cywilnego w Zielonej Górze odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie Samorządowego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych”, którego celem jest promowanie pozytywnych, prospołecznych postaw i działań młodzieży na rzecz najbliższego otoczenia.

W tym roku szkolnym Gimnazjum nr 7 im. UNICEF reprezentowała Wiktoria Kozioł z klasy 3c. Znalazła się ona w gronie najlepszych wolontariuszy w Zielonej Górze,otrzymała tytuł laureata oraz złotą odznakę.

Podczas uroczystości młodzi społecznicy odebrali pamiątkowe dyplomy, a także nagrody rzeczowe z rąk Zastępcy Naczelnika Wydziału Oświaty ds. Społecznych pani Lidii Gryko oraz Zastępcy Prezydenta Miasta Zielona Góra ds. Społecznych pani Wiolety Haręźlak, która w imieniu Prezydenta Miasta Janusza Kubickiego wszystkim serdecznie pogratulowała.

Wśród laureatów znalazła się również absolwentka naszego gimnazjum Iga Musielak.

Cieszymy się, że nasi podopieczni zostali docenieni za bezinteresowną troskę o dobro innych, pracę na rzecz społeczności szkolnej, jak i środowiska lokalnego. Są oni wzorem do naśladowania nie tylko dla swoich rówieśników, ale również dla osób dorosłych.

Serdecznie gratulujemy wspaniałej postawy życiowej i życzymy dalszych sukcesów!

Opiekunowie

01 01

V Liceum Ogólnokształcące
im. Krzysztofa Kieślowskiego
w Zielonej Górze

ul. Zachodnia 63
65-552 Zielona Góra
tel. 68 470 70 10

KLASY GIMNAZJALNE

logoG7

Ostatnia aktualizacja:
6.06.2018 r.

Jesteś tutaj: Start Szkolne graffiti Archiwum Archiwum 2016/2017 Ośmiu Wspaniałych!