01Kiermasz kartek okolicznościowych

W okresie przedświątecznym zachęcaliśmy rodziców, uczniów, nauczycieli i innych pracowników szkoły do zakupu kartek okolicznościowych. Do wykonania laurek nasi gimnazjaliści wykorzystali piękne, kolorowe reprodukcje niepełnosprawnych malarzy z całego świata.

Dochód ze sprzedaży przeznaczyliśmy na rzecz Wydawnictwa Artystów Malujących Ustami i Nogami „AMUN”, które skupia obecnie 815 malarzy z 78 krajów. Zajmuje się ono publikacją dzieł, propagowaniem malarskiego dorobku, a także funduje comiesięczne stypendia twórcom obrazów na wszystkich kontynentach.

Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom i osobom, które zaangażowały się w akcję.

Opiekunowie wolontariuszy

Jesteś tutaj: Start Szkolne graffiti Archiwum Archiwum 2016/2017 Świąteczny kiermasz kartek okolicznościowych