Siódemka znów najlepsza

Pod koniec kwietnia na Uniwersytecie Zielonogórskim odbył się finał wojewódzkiego konkursu plastyczno-językowego: „Découvrez d’autres pays francophones”, którego celem było jak najciekawsze zaprezentowanie jednego z krajów francuskojęzycznych. Uczennice naszej szkoły, Lena i Nina Chromicz z klasy Ia, zajęły I miejsce prezentując Belgię, a II miejsce uzyskała Paula Gidaszewska z klasy IIf przedstawiając Seszele.

Wyróżnienia otrzymały Klaudia Konieczna z klasy IIIb oraz Kornelia Banaszkiewicz i Magdalena Pietrzykowska z klasy IId. 

Uczniów przygotowali p. Anna Wojciechowska i p. Adam Fórmaniak

01 02
01 01 01

V Liceum Ogólnokształcące
im. Krzysztofa Kieślowskiego
w Zielonej Górze

ul. Zachodnia 63
65-552 Zielona Góra
tel. 68 470 70 10

KLASY GIMNAZJALNE

logoG7

Ostatnia aktualizacja:
6.06.2018 r.

Jesteś tutaj: Start Szkolne graffiti Archiwum Archiwum 2016/2017 Siódemka znów najlepsza